ART / Oil paintings / Oil painting 12044423
nr 1204 4423
OIL PAINTING
Signerad Korp, still life. Oil on canvas, 50x60,
Signerad Korp, Stilleben. Olja på duk, 50x60
600
SEK 250
Monday September 17 2018
at 20:37:19
100 kr
150 kr
200 kr